کاغذ دیواری پارچه ای

10 / 10
از 1 کاربر

کاغذ دیواری پارچه ایاز زمان های قدیم پوشش های متفاوتی برای دیوارها در نظر گرفته می شده که از جمله آن ها می توان به کاغذ دیواری و رنگ اشاره کرد که این روزها از یک سری متریال نیز برای تزئیین دیوار نیز استفاده می شود. کاغذ دیواری پارچه ای نیز یکی دیگر از انواع دیوار پوش است که زیبایی ویژه ای به خانه می بخشد که در زیر بیشتر راجع به آن ها توضیح می دهیم.

به علت اینکه در ساخت بسیاری از وسایل خانه مانند مبلمان از پارچه استفاده می شود، استفاده از پارچه به عنوان کاغذ دیواری نیز هارمونی بسیار خوبی در فضای خانه ایجاد می کند و زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی می دهد. کاغذ دیواری پارچه ای از جنس های مختلف پارچه مانند مخمل، ساتن، ابریشم، کتان و بسیاری دیگر می باشد. کاغذ دیواری پارچه ای در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید شده اند و در انتخاب کاغذ دیواری پارچه ای باید جنسی را انتخاب کنید که با سایر دکوراسیون منزل تان هماهنگی خوبی داشته باشد.

 استفاده از این  نوع دیوار پوش فضای گرم و دلنشین و در عین حال لوکسی را بوجود می آورد. همچنین استفاده از رنگ های گرم در این نوع کاغذ دیواری باعث شده تا برای استفاده از پشت تخت در اتاق خواب گزینه ای مناسب باشد. دیوارها فضای زیادی را در منزل تشکیل داده اند بنابراین استفاده از کاغذ دیواری پارچه ای در تغییرات دکوراسیون داخلی بسیار موثر می باشد.

از مزایای استفاده از کاغذ دیواری پارچه ای می توان به عمر بالای آن نسبت به کاغذ دیواری و رنگ اشاره کرد و همچنین نحوه نصب شان نیز بسیار ساده تر از رنگ دیوار می باشد. استفاده از کاغذ دیواری پارچه ای برای مکان هایی که سر و صدا می باشد بسیار خوب می باشد و علت آن هم ایجاد یک لایه آکوستیک بر روی دیوار توسط کاغذ دیواری پارچه ای می باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از این نوع کاغذ دیواری نسبت به کاغذ دیواری معمولی و رنگ این است که هنگام نصب نیازی  به زیر سازی ندارد. همچنین به دلیل جنس پارچه ای این دیوار پوش تا حد زیادی جلوی ضربات و فشار  را می گیرد و مانع از فرو رفتگی دیوار می شود. هنگام کنده شدن کاغذ دیواری پارچه ای نسبت به کاغذ دیواری معمولی آسیبی به دیوار وارد نمی شود و اگر بخواهید از کاغذ دیواری پارچه ای بر روی دیوار سرامیکی یا سیمانی  استفاده کنید نیازی به تخریب آن ها نمی باشد. موقعی که کاغذ دیواری را برای اولین بار مورد شستشو قرار می دهید کاغذ دیواری بر آمده می باشد در صورتی که کاغذ دیواری پارچه ای این مشکل را ندارد.

در مورد قیمت کاغذ دیواری پارچه ای می توان گفت که قیمت آن ها به نسبت کاغذ دیواری بیشتر می باشد و در کل دارای قیمت های متنوعی می باشند. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :