پارچه کوبی دیوار

5 / 10
از 8 کاربر

پارچه کوبی دیوارشاید شما هم تا به حال به منزل ، تالار و یا رستورانی مراجعه کرده باشید و در آن با این صفحه رو به شده باشید که در طراحی دکوراسیون داخلی بر روی دیوار ها از پارچه استفاده شده است. شاید همین امر نظر شما را در رابطه با تحقیق در رابطه با این نوع طراحی دکوراسیون محیط جلب کرده باشد برای آنکه بدانید این نوع دکوراسیون چه نام دارد ، چگونه ساخته می شود و مناسب چه فضا هایی است با ما در ادامه این بخش از دکوراسیون داخلی دکوراهوم همراه باشید.

با توجه به روند رو به رشد لوکس گرایی در بین افراد جامعه همه روزه شاهد ایجاد موارد جدیدی در عرصه دکوراسیون داخلی می باشیم که یکی از این موارد پارچه کوبی دیوار است. پارچه کوبی دیوار در برخی از منازل لوکس ، هتل ها و رستوران های شیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دکوراسیون به دلیل هزینه ی بالایی که خرید و نصب آن برای مالک دارد جز اقلام لوکس به حساب می آید که هر شخصی توانایی اجرا کردن آن را در ساختمان خود ندارد.

در صورتی که پارچه کوبی دیواری توسط افراد مبتدی نصب شود شاهد پایین بودن کیفیت نصب ، نا فرم بودن آن و ... خواهید بود که اغلب این افراد کیفیت پایین پارچه دیواری را دلیل اصلی پایین بودن کیفیت نهایی کار می دانند به همین دلیل در صورتی که مایلید که در انتها با کار بی کیفیتی رو به رو نشوید در انتخاب نصاب یا تیم نصب دیوارپوش پارچه ای نهایت دقت را داشته باشید و از افراد خبره کمک بگیرید.

پارچه دیواری معمولا در عرض 3 متر و ارتفاع 50 متر تولید می شود. برخی مواقع شاهد تولید کاغذ دیواری هایی هستیم که به آنها کاغذ دیواری پارچه ای گفته می شود تفاوت آن با دیوارپوش پارچه ای در عرض آن می باشد . کاغذ دیواری پارچه ای در عرض نیم متر تولید می شود.

پارچه کوبی دیوار بر خلاف نوع کاغذ دیواری در دسترس تر می باشد و خرید و نصب آن آسان تر است. تفاوتی که این دو نوع پوشش پارچه ای دیوار با یکدیگر دارد این است که برای نصب پارچه دیواری باید دقت بیشتری صرف شود تا کار نهایی زیبا تر دیده شود.

پارچه کوبی دیوار جز آن دسته از فعالیت های لوکس قلمداد می شود که هر خانه ای از آن استفاده نمی کند و استفاده از آن تنها مخصوص برخی خانه ها و اماکن خاصی مانند هتل ها و تالار های لوکس و مجلل و یا کافه و رستوران های شیک می باشد.

پارچه دیواری تنوع رنگی بسیار بالایی داشته به صورتی است که نوع مخملی آن بیش از 100 رنگ داشته و با هر نوع دکوراسیون داخلی و دیواری قابلیت تکامل دارد و می توان از آن استفاده نمود. در صورتی که شما نیز مایل به استفاده از پارچه کوبی دیوار هستید، این امکان را دارید که از میان الگو هایی که به وسیله ی فتوشاپ و تری دی مکس ساخته شده اند مدل و طرح پوشش پارچه ای دیوار مد نظر خود را انتخاب نمایید تا کارشناسان ما طرح مد نظر شما را مطابق خواسته شما بر روی ساختمانتان پیاده سازی و اجرا نمایند. توجه داشته باشید برای اینکه خانه ای زیبا تر داشته باشید باید در انتخاب طرح و رنگ پارچه دیواری مورد نظر خود دقت لازمه را داشته باشید تا بالاترین درصد همخوانی را با لوازم و دکوراسیون منزل شما را داشته باشد.

پارچه کوبی دیوار می تواند با سایر زیبا سازی هایی که قبلا در خانه انجام شده است مانند آینه کاری و نقاشی های دکوراتیو روی دیوار ، قاب بندی های چوبی و گچی داخل سالن ها و... همخوانی ایجاد نماید. دیوارپوش پارچه ای در کارخانه های تولید پارچه و نساجی تولید می شود و طریقه تولید آن به صورتی است که پارچه های کتان، ابریشم، ویسکوز، مخمل، لنین، پولیستر در ضخامت های مناسب و با استفاده از مواد نانو ضد لک و ضد غبار با استقامت بالا تولید می شود.

پس از تولید پارچه در بخش پشتی پارچه با استفاده از تکنولوژی های به روز پارچه را قابل چسبیدن به دیوار می نمایند و سپس در رول های سه متری پیچیده و به بازار عرضه می نمایند.

 برای آنکه دیوارپوش پارچه ای تولید شده ضد آب و ضد لک باشد باید از جنس نانو بوده و و در آن از الیاف طبیعی و مصنوعی مرغوبی استفاده شده باشد تا بتواند رنگ خود را حتی پس از چندین سال استفاده در محیط حفظ نماید.

برای آنکه پارچه کوبی دیوار شما به خوبی و با کیفیت بالا انجام شود بهتر است همیشه از شرکت های معتبر و با سابقه کمک بگیرید. یکی از شرکت های دکوراسیون داخلی با سابقه ای که در حال حاضر در زمینه ارائه خدمات پوشش پارچه ای دیوار و پارچه کوبی دیوار فعال می باشد، شرکت دکوراسیون داخلی دکوراهوم است که شما می توانید با تماس با کارشناسان، از خدمات ما در دکوراهوم مطلع شوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :